ינו' 24
דני חלוץ: "רוצה שילדים יקומו בבוקר וירצו לשחק כדורסל"

לאחר חמישה חודשים בתפקיד, יושב ראש איגוד הכדורסל, דני חלוץ, התראיין לכלי התקשורת השונים ודיבר אודות רצונו להשפיע על בני הנוער, האתגרים בהם הוא נתקל ועל החזון הספורטיבי שלו.

דני חלוץ מתראיין בתכנית "חמישיות"

דני חלוץ מתראיין בתכנית "חמישיות"

בראיון לערוץ הספורט אמר חלוץ: "אני עדיין חושב שאפשר לעשות את התפקיד הזה בצורה טובה ולהשפיע על הנוער והילדים במדינת ישראל. כמי שעשה דברים בתחום הזה גם קודם, אז אמרתי שזה המשך לעיסוק, משום שגם עמדתי בראש עמותת אתגרים. אני איש של עשייה, תרומה לקהילה היא משהו שתמיד עשיתי ואני חושב שיש משהו באיגוד הכדורסל".

בראיון שהעניק ל-nrg הסביר חלוץ כי השינוי שהוא מקווה להנחיל, לא יתרחש בן רגע: "יש בעיות במבנה הפוליטי ובעיות תקציביות, אבל אפשר וצריך לעשות שינוי, והשינוי יגיע. אלה דברים שלוקחים זמן".

"הרוב כאן מבינים שצריכים להתעלות מעל האינטרס הצר של הקבוצה. אני בעד ביקורת והצעות מחוץ לקופסה", הבהיר חלוץ בראיון לישראל היום. "אני רוצה שהענף הזה יהיה אטרקציה. אני רוצה שכשילד קם בבוקר ומתלבט באיזה ענף לבחור, לא תהיה לו התלבטות. למרות שכדורסל הוא הענף עם הכי הרבה בני נוער בארץ, אני עדיין חושב שאפשר להגדיל את הכמות".

צפו בראיון של דני חלוץ בתכנית "חמישיות" בערוץ הספורט:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>