נוב' 30
היכן השפויים בממשלה – טור ב"הארץ"

"בנאים מסין, חקלאים מתאילנד, רופאים מהודו (זול יותר להביא את הקברנים), עובדים כלליים (זהות לא ידועה) מגבול מצרים, ומי יודע, אולי גם נייבא חיילים נטולי תעסוקה מצבאו של מועמר קדאפי. אגב, הישיבות עם ראש הממשלה מוקלטות כולן; הכי פשוט לשלוף את ההקלטה ולדעת מה באמת נאמר בעניין הרופאים מהודו. זה לא סוד מדינה" – מתוך טור שהתפרסם היום ב"הארץ"

לחצו להגדלה:

דני חלוץ - הארץ


תגובה אחת על היכן השפויים בממשלה – טור ב"הארץ"

  1. מאת אריה בלסיאנו:‏

    כמו בצבא, רופא הוא מקצוע הכרוך בעבודה רציפה של 24 שעות ביממה . אין מה לעשות והרופאים יודעים זאת כשהם בוחרים במקצוע. עם זאת הנטל צריך ליפול על כולם באופן יחסי למעמדם ולא רק על המתמחים . לא יתכן שרק המתמחים יעבדו 36 שעות רצוף והמומחים יעזבו ב 15:00 למרפאות הפרטיות שלהם. יש לתגמל את מבצעי התורניות באופן יחסי כמו שמתגמלים אנשי צבא באופן יחסי לתפקידם, רמת הפעילות שלהם, אופי היחידה והתפקיד. במקביל ניתן להגדיל את כמות הרופאים בישראל ע"י הוספת מקומות לימוד בארץ (דבר הכרוך בוודאי במשאבים) ובמקביל להקל במעט את קבלתם של ישראלים שלמדו רפואה בחו"ל בעיקר במדינות מערביות. זה לא יוריד את רמת הרפואה – להיפך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>